Голуб

В Індії з-під ув'язнення звільнили голуба, якого сприйняли за китайського шпигуна

Shutterstock

Під крилом птаха знайшли таємниче послання

В Індії звільнили голуба, якого впродовж восьми місяців тримали під вартою, бо сприйняли за китайського шпигуна, передає "Дивогляд" із посиланням на WION.

Історія почалася у травні 2023 року. Поліція Rashtriya Chemicals and Fertilizers (RCF) затримала голуба, що перебував на пристані Пір-Пау у передмісті Чембура. Птах був прикрашений мідними та алюмінієвими кільцями на ногах, а під його крилом був написаний текст шрифтом, схожим на китайські ієрогліфи.

Через таке "послання" голуба сприйняли за китайського шпигуна. Птаха заарештували на невизначений термін. Зрештою, підозри з голуба були зняті після того, як з'ясувалася передісторія створення підозрілого напису.

Поліція довідалася, що голуб прилетів із Тайваню, де брав участь у перегонах на відкритій воді. Так, під час одного зі змагань птах перелетів кордони та несподівано приземлився на індійській землі.

Коли звинувачення у шпигунстві щодо птаха були спростовані, ветеринарна лікарня Bai Sakarbai Dinshaw Petit Hospital звернулася до поліції, щоб отримати дозвіл випустити птаха на свободу. Правоохоронці не мали жодних заперечень.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у британському зоопарку папуг намагаються відучити від нецензурної лексики.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ