Папуга

У британському зоопарку папуг намагаються відучити від нецензурної лексики

Depositphotos

"Це були правильні лайки"

В одному з Парків дикої природи у Великій Британії папуг намагаються відучити від нецензурної лексики. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на CNN Travel.

У 2020 році Парк дикої природи Лінкольншира у східній Англії ізолював п'ятьох африканських сірих папуг, які постійно обзивали відвідувачів та матюкалися. Зокрема, птахи казали гостям зоопарку "з'ї*атися".

Зоологи переживали, що решта папуг може швидко навчитися непристойностям у своїх крилатих друзів. Тому вони вирішили пересадити папуг, що матюкаються, подалі від інших. 

"Коли ми прийшли, щоб перемістити їх, мова, яка вийшла з їхніх ящиків для перенесення, була феноменальною, дуже поганою. Не звичайні лайки, це були правильні лайки", – сказав виконавчий директор парку Стів Ніколс.

Тоді зоологи використали новий підхід у вихованні папуг. Вони вирішили інтегрувати трьох "вихованих" папуг на ім'я Ерік, Капітан та Шейла до п'ятьох "лиходіїв", а згодом приєднали вісім птахів до "культурної" зграї, що складається з 92 папуг. 

"Якщо нова стратегія спрацює, вісім папуг зможуть вивчити "всі приємні звуки, такі як мікрохвильові печі та їзда заднім ходом", які люблять інші папуги в зграї. Але якщо інші 92 натомість підберуть лайку, "це перетвориться на вольєр для дорослих", – додав Ніколс. 

І хоча, за словами виконавчого директора парку, інтеграція птахів у зграю була в цілому успішною, вони продовжують лаятися і навіть сміються після цього, чим привертають більшу увагу до своєї нецензурної лексики.

"У шести папуг чоловічі голоси, у двох із них – жіночі голоси, і коли вони всі лаються, це звучить дуже погано", – пояснив Ніколс.

У самому парку встановлено багато попереджень про те, що папуги використовують нецензурну лексику. Однак, за цей час адміністрація не отримала жодної скарги щодо цього.

"Ми чули набагато більше клієнтів, які лають папуг, ніж папуг, що лаються на клієнтів", – сказав Стів Ніколс.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що жінка довідалась про зраду чоловіка від папуги.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ