Сіаманг

У Київському зоопарку утворився новий дует, який співає пісні – фото й відео

Київський зоопарк/фото

Неофіційна вистава проходить на площі, що складає 2 тисячі квадратних метрів

У Київському зоопарку утворився особливий дует, який складається з двох сіамангів: примата Патріка та його партнерки Тіси, які радіють приходу весняного потепління. Про це повідомляє "Дивогляд".

Цими вихідними кияни та гості міста матимуть можливість насолодитися унікальними звуками цих тварин. Зоопарк запрошує всіх провести час з користю та насолодитися спостереженням за гімнастичними виступами цієї неповторної пари.

Робітники зоопарку підкреслюють, що неофіційна вистава проходить на площі, що складає 2 тисячі квадратних метрів.

"Оживає весняна природа і наші сіаманги Патрік та Тіса розпочинають свої карколомні тренування на свіжому повітрі. У їх розпорядження канати та жердини, драбини та платформи, а також дерева, кущі, трава, каміння та водойми", – йдеться у повідомленні.

Особливу увагу в зоопарку приділили вокальним талантам сіамангів, які були зафіксовані на відео. Патрік та Тіса вражають глядачів своїми голосами.

Співмешканці одного вольєра, Патрік і Тіса, не просто партнери – вони закохана пара, яка найбільше цінує спільні моменти, такі як пікніки та перекуси личинками зофобаса.

Зоопарк дотримується різноманітного раціону для цих приматів, який включає в себе овочі, фрукти, зелень, хлібці зі злаків, компоти, насіння та навіть варені яйця, але найбільше довгорукі спортсмени люблять жучків.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Києві жінка виявила незвичайну змію у своєму автомобілі.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ