Змія

Мисливці вбили найбільшу змію у світі – фото

David Clode / Unsplash

Військова екологічна поліція веде розслідування смерті Ани Джулії

Найбільшу у світі змію, довжина якої перевищувала 8 метрів, а вага становила 200 кг, вбили мисливці. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Metro.

П'ять тижнів тому в тропічних лісах Амазонки у віддаленій Бразилії виявили Північну зелену анаконду на ім'я Ана Джулія.

Ця змія отримала велику популярність після зйомок телеведучого програми про дику природу та біолога Фріка Вонка, який плавав поруч з нею. Професор Вонк, почувши про смерть Ани Джулії, заявив, що він "засмучений і розлючений" та назвав мисливців "хворими".

Мертва змія була знайдена у річці Формозо в сільській місцевості Боніто на півдні Бразилії 24 березня. Режисер фільмів про дику природу Крістіан Дімітріс підтвердив, що мертва змія – це та сама, яку вони фільмували, коли Вонк плавав з нею.

Змія
Змія
Фото: metro.co.uk

Ідентифікацію змії підтвердила фахівчиня з Університету Сан-Паулу Жуліана Терра. Після отримання повідомлення про смерть Ани Джулії професор Вонк сказав:

"З великим болем у серці я хотів би повідомити вам, що могутня велика анаконда, з якою я плавав, була знайдена мертвою в річці"

Військова екологічна поліція веде розслідування смерті Ани Джулії.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як зірка Голлівуду допомогла науковцям випадково відкрити новий вид гігантської анаконди.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ