Змія

У Києві жінка виявила незвичайну змію у своєму автомобілі – фото й відео

Kyiv Animal Rescue Group / Facebook

Досі залишається загадкою, як змія опинилася в місті

Зоозахисники врятували змію, що знайшла схованку під капотом машини у столиці України. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Kyiv Animal Rescue Group.

Мешканка Києва залучила групу рятувальників диких тварин після того, як під час перевірки свого транспортного засобу виявила плазуна. Під час перевірки було встановлено, що це була неотруйна молочна змія Кемпбела.

Рятувальники розповіли, що плазуни мають складний імідж, і навіть безпечні для людей змії можуть викликати справжній страх, особливо коли екзотична тварина зустрічається у міських умовах всередині автомобіля.

Досі залишається загадкою, як змія опинилася в місті та чому вибрала автомобіль для укриття. Рептилію перемістили до притулку, де її триматимуть, поки не з'явиться її власник.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що науковці випадково відкрили новий вид гігантської анаконди, у чому їм допомогла зірка Голлівуду.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ