Крило літака

П'яна росіянка станцювала стриптиз на борту літака та чіплялася до пасажира – фото та відео

Ross Parmly / Unsplash

Свідки повідомили, що спочатку росіянка сильно пахла алкоголем

На авіарейсі з Тбілісі до москви виникла неприємна ситуація через одну з пасажирок, яка перед вильотом випила надто багато коктейлів і під час польоту чіплялася до свого сусіда. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на російські ЗМІ.

Це сталося 30 березня на літаку, який вилетів, з грузинської столиці. Свідки повідомили, що спочатку росіянка сильно пахла алкоголем, але з часом почала поводитися неадекватно. Особливо нещасливим її вибух уваги був для її сусіда.

Попри спроби екіпажу і командира літака заспокоїти жінку, вона продовжувала діяти неадекватно і навіть приставала до сусіда, паралельно оголюючись. Зрештою, чоловіка довелося пересадити до відсіку для екіпажу, де він провів решту польоту.

Після посадки в аеропорту внуково в москві п'яну пасажирку вже очікували поліцейські. Жінку відвели на допит до поліцейського відділку для встановлення обставин події та проведення розслідування.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що пропагандист захар прилєпін втратив геніталії внаслідок замаху СБУ.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ