Гросі

Подорожує та веде насичене життя: секрети довголіття 91-річної жінки

businessinsider.com

Розповіді про цю жінку зазвичай викликають здивування, шок та захоплення

Письменниця Мередіт Вілшир поділилася історією своєї 91-річної бабусі, котра продовжує подорожувати світом та активно займається садівництвом. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Business Insider.

Вона каже, що розповіді про бабусю зазвичай викликають у людей здивування, шок та захоплення, адже бабуся не лише подорожує та доглядає за садом, а й має бурхливе соціальне життя, ніколи не сповільнюючись у своїх активностях, завжди знаходить нових друзів та часто спілкується телефоном.

Авторка відзначила, що її бабуся, яку в сім'ї ніжно називають Гросі, любить годинами спілкуватися телефоном, як зі старими друзями, так і з новими знайомими у повсякденних ситуаціях. Мередіт також поділилася, що одним із секретів довголіття її бабусі є її здатність завжди отримувати новий досвід, заводити нових друзів, розповідати нові історії, гостинно приймати людей і ставитися до всіх з добротою.

Мередіт стверджує, що бабуся завжди проявляє до людей доброту, повагу та гумор, ніколи не дозволяючи собі говорити погано про інших. Подорожі є важливою частиною життя Гросі, яка любить відкривати для себе нові місця як усередині країни, так і за її межами.

Її 91-й день народження відсвяткували у Лас-Вегасі. Мередіт підкреслила, що бабуся постійно шукає новий досвід, знаходить нових друзів під час своїх мандрівок.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що 109-річна американка має нетиповий секрет свого тривалого життя.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ