Мейре да Сілва

Жінка досягла 112-річного віку та назвала свої секрети довголіття

Newsflash

Її називають дуже приємною людиною

Мейре да Сілва відзначила своє 112-річчя та розкрила таємниці тривалого життя. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mirror.

Святкування влаштували в будинку для літніх людей у Лар-дус-Вельїньос-де-Марінзі, де вона проживає вже 27 років. Жінка допомагає іншим людям похилого віку в побутовому обслуговуванні та каже, що головне в житті – не хвилюватися та залишатися щасливою.

"Мейре да Сілва – надзвичайно приємна особистість, вона любить фотографуватися, завжди усміхається й бере участь у всіх заходах", — поділилася співробітниця будинку Ірен Маламім.

Психологи розповідають, що в дитинстві Мейре втратила здатність до мовлення через нещасний випадок і залишилася неграмотною. Крім того, вона пережила втрату батьків.

Однак Мейре да Сілва ніколи не втрачала віри у краще, часто посміхаючись та ставлячись до життя з оптимізмом. Вона вважає, що саме це і є секретом її довголіття.

"Мейре – дуже прискіплива особистість. У неї є свій посуд, вона не їсть те, що не знає. Перед їжею вона завжди молиться", – поділились працівники будинку для літніх людей.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що фахівець з довголіття назвав вітаміни, які збільшують ризик смерті.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ