Прапор Папуа-Нової Гвінеї

"Найбільше вбивство, яке я бачив": у Папуа-Новій Гвінеї відбулася трагічна сутичка між племенами

Spencer Wungin / Unsplash

Очікується, що кількість жертв може збільшитися

В провінції Енга (Папуа-Нова Гвінея) сталася трагедія, що забрала життя не менше 64 осіб через конфлікти між племенами. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Al Jazeera та ABC Australia.

За інформацією від місцевих медіа, які посилаються на поліцейські звіти, насильство спалахнуло вранці в неділю, 18 лютого, у районі Вапенаманда цієї провінції, де сторони конфлікту застосували автоматичну зброю типу АК47 та М4.

За словами представників правоохоронних органів, тіла загиблих було виявлено вздовж доріг, на луках та схилах Вапенаманди. Очікується, що кількість жертв може збільшитися.

Згідно з повідомленнями преси, багато чоловіків були вбиті під час засідки, що може вважатися одним із найбільш кривавих інцидентів в сучасній історії країни.

Поліція заявляє, що напад був здійснений одним з племен, яке залучило до атаки своїх союзників та найманців, але вони самі потрапили в засідку.

"Це, безумовно, найбільше вбивство, яке я бачив…", – заявив виконуючий обов'язки керівника поліції Джордж Какас.

Журналісти наголошують, що до конфлікту залучені ті самі племена, що й у попередньому році спричинили зіткнення, внаслідок яких загинуло 60 осіб у тій же провінції.

Минулого року провінція Енга зіткнулася з необхідністю закриття на декілька місяців через ескалацію племінних конфліктів, під час яких поліція намагалася припинити потік зброї та боєприпасів на ці території.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що поліція знайшла можливу жертву вбивства, якій кілька тисяч років.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ