Людмила Барбір

"Бл**ь, я така бл**ь кон*ена ": Людмила Барбір виправдалася за свою нецензурну лексику в ефірі "Сніданку з 1+1" та звинуватила у цьому росіян – відео

відкриті джерела

Ситуація набула розголосу в мережі

Українська телеведуча Людмила Барбір, яка напередодні осоромилася використанням в ефірі нецензурної лексики, перекинула провину за свій вчинок на росіян, передає "Дивогляд".

В ефірі програми "Сніданок з 1+1", який відбувся вранці 15 лютого, Людмила Барбір поскаржилася на свій зовнішній вигляд у костюмі, який для неї обрали.

"Бл**ь, я така бл**ь кон*ена в цьому костюмі... Ладно, по*уй", – сказала телеведуча, входячи в кадр.

Через "технічну помилку" цей момент потрапив у ефір телеканалу і звичайно, що глядачі не могли не зауважити цей курйоз. Коли ситуація набула розголосу в мережі – телеведуча прокоментувала інцидент і звинуватила у цьому ранковий обстріл з боку зс рф.

"Ті, хто мене добре знають, в курсі, що зазвичай я собі такого не дозволяю, але сьогоднішній ранок, коли росія влаштувала черговий ракетний обстріл, наніс свої відбитки... Перепрошую за це"

"Але водночас закликаю вас бути відкритими, виплескувати свої емоції, коли болить. Зараз ми всі травмовані, всім страшно, тож не залишайтеся зі своїми страхами наодинці", – написала Барбір.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що український шоумен Остапчук провів у Греції день народження дружини російського бізнесмена під час війни в Україні .

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ