Маша Єфросиніна

Усе через "глибокі травми й маленькі піськи": ведуча Маша Єфросиніна порівняла скандальних ведучих Петрова й Іванова зі смітником

відкриті джерела

У своєму Instagram жінка відреагувала на нещодавні гучні висловлювання блогерів

Українська ведуча Маша Єфросиніна прокоментувала скандальні заяви та приниження жінок ведучими YouTube-каналу "Ісландія TV", передає "Дивогляд". 

Жінка опублікувала stories у своєму Instagram, в якому відреагувала на нещодавні гучні висловлювання блогерів на адресу української журналістки Аліни Доротюк та української співачки alyona alyona. Ведуча навмисно не зазначала у тексті прізвища Петрова й Іванова, щоб "не бруднити пальців".

Єфросиніна написала, що однією з причин таких образливих висловлювань від політтехнолога Петрова та його колеги експрокурора і блогера Сергія Іванова на адресу публічних людей є "глибокі травми й маленькі піськи".

"Я чи не найперша жінка, з якої вони почали оббивання своїх мізогінних наративів. Чи не "найулюбленіше" їхнє клікбейтне ім'я, сношаючи яке, вони збирають свої жадані перегляди. Мене вони системно ображають, обливають помиями й говорять суто наклепи", – написала ведуча.

За словами Єфросиніної, вона раніше не зважала на подібні висловлювання блогерів на її адресу так само, як не звертають увагу на вуличний смітник, повз який проходять щоранку.

"Моє переконання – вони лише цього й добиваються: щоб їх побачили, щоб обговорювали широким загалом, щоб підсвітили соціальним ліхтариком дно тієї вигрібної ями, звідки вони тявкають"

"Навіть якщо вони вибачаться, вони не припинять смердіти. Залиште їх наодинці з їхніми глибокими травмами й маленькими піськами, які нікому не потрібні. Годі підживлювати стерв'ятників і надавати їм значущості", – написала ведуча.

ЩО СКАЗАЛИ ВЕДУЧІ КАНАЛУ "ІСЛАНДІЯ TV"

"– Я так розумію, що оця ведуча (весь час забуваю, як її звати), вона от тупо спеціалізується по тупих візаві.
– А це ж старий прикол "знайди подружку страшніше, ніж ти". Це ж стара жіноча хитрість.
– Ну, давай відверто, у цьому випадку це важко буде зробити. Але те, що вона старається, треба визнати, і заохотити її. Давай, намагайся. Можна спробувати на теплотрасах пошукати. Там хтось гідний може знайтися", – переговорювалися ведучі програми.

Жінки оперативно відреагували на звинувачення у свій бік. Так, реперка alyona alyona опублікувала уривки з програм у своєму Instagram. За словами артистки, ведучі перекрутили її слова про важливість донатів з інтерв'ю у Маші Єфросініної та назвали реперку "під’їздною хабалкою".

А ось ведуча Аліна Доротюк зазначила, що сприймає подібні висловлювання, як мізогіністські та вважає, що такі коментарі на публіку "ще більше легалізують шеймінг жінок за зовнішність".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Словенії зірвали концерт українського гурту ТНМК, а артистів назвали "неонацистами".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ