alyona alyona

"Під’їздна хабалка": українки Alyona Alyona та Аліна Доротюк відреагували на хейт з боку блогерів каналу "Ісландія TV" – відео

alyona.alyona.official / Instagram

"А це ж старий прикол "знайди подружку страшніше, ніж ти"

Доки в Україні тривають бойові дії, а життя людей щодня перебуває під загрозою – двоє абсолютно здорових чоловіків призовного віку не квапляться ставати на захист мирного населення та цілої країни, а надають перевагу обговорюванню та приниженню молодих жінок.

Так, нещодавно ведучі YouТube-каналу "Ісландія TV" Сергій Іванов та Володимир Петров відзначилися своїми гучними некоректними висловлюваннями у бік блогерки Аліни Доротюк і реперки Alyona Alyona, передає "Дивогляд".

Що сказали ведучі каналу "Ісландія TV"

"– Я так розумію, що оця ведуча (весь час забуваю, як її звати), вона от тупо спеціалізується по тупих візаві.
– А це ж старий прикол "знайди подружку страшніше, ніж ти". Це ж стара жіноча хитрість.
– Ну, давай відверто, у цьому випадку це важко буде зробити. Але те, що вона старається, треба визнати, і заохотити її. Давай, намагайся. Можна спробувати на теплотрасах пошукати. Там хтось гідний може знайтися", – переговорювалися ведучі програми.

Реакція Alyona Alyona

У своєму Instagram реперка опублікувала уривки з програм за участю блогерів і показали, як вони "перемивають кістки жінкам". Перше відео стосувалося, зокрема самої артистки. Ведучі ютуб-каналу обговорювали інтерв’ю реперки у Маші Єфросиніної і, як стверджує alyona alyona, вони перекрутили її слова про важливість донатів та назвали її "під’їздною хабалкою".

"Я не зреагувала перший раз, але сьогодні ситуація повторилася, бо вони знову згадали журналістку і блогерку, які піднімали тему важливості репостів зборів. Ще й почали вживати якісь свої недоречні жарти. Два дорослі чоловіки", – йдеться у повідомленні реперки.

Жінка звернулася до скандальних Петрова з Івановим з проханням припинити засуджувати та принижувати людей і зайнятися корисною справою:

"Я б хотіла, щоби всі люди зараз спрямовували свою діяльність не на пліткування та мізогінію у 21 столітті, а на реальну допомогу державі, суспільству і ЗСУ", – наголосила Alyona Alyonа.

Реперка додала, що спочатку не стала реагувати на образи, проте вирішила, що досить мовчати, коли ситуація повторилася вже з ведучою Аліною Доротюк та її співбесідницею – блогеркою Людою з Голлівуда. Саме їх стосується другий уривок, що його опублікувала співачка.

Реакція Аліни Доротюк

Реакція Аліни Доротюк не змусила на себе чекати. Ведуча зазначила, що сприймає подібні висловлювання, як мізогіністські:

"Коли я побачила, як два здоровенних дядьки сидять у кадрі та обговорюють мою зовнішність, ще й серйозно радять пошукати "страшнішу" за себе серед, як я зрозуміла, повій з теплотрас (хоча я б їхню вроду не знецінювала, як і професію), я раптом задумалася. Ми так кенсилили Володимира Остапчука за його – у порівнянні з цими висловлюваннями – "безневинне" 10 із 10. А якимсь Петрову й Іванову, які мають аудиторію аж у понад 500 тисяч підписників на їхньому YouTube-каналі, готові спустити їхні абсолютно мізогіністські висловлювання з рук?", – обурилась Доротюк.

Жінка вважає, що такі коментарі на публіку "ще більше легалізують шеймінг жінок за зовнішність":

"До слова, хто не в курсі, Петров (той, що світліший) відомий у медіасфері як "чорний політтехнолог" та піарник Януковича. На його рахунку купа брудних піар-акцій, в тому числі провокація з "тітушками" на мітингу проти Януковича у 2013 році. І зараз людина з таким медіаминулим в топі українською ютубу", – зауважила Доротюк.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Словенії зірвали концерт українського гурту ТНМК, а артистів назвали "неонацистами".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ