Гумористи "Кварталу 95" образили мешканців Скадовська

Юрій Великий перепросив за номер "Кварталу 95" про дівчину зі Скадовська, але його знову розкритикували

Скріншот відео

"Цей номер не про "сіські" і не про Скадовськ"

Комік Юрій Великий вирішив вибачитися за номер "Кварталу 95", який був присвячений дівчині зі Скадовська. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Instagram.

У Новорічному шоу артисти випустили жарт про переселенку, який обурив деяких українців. Однак Великий вважає, що якби "смішний каламбур" вийшов би з назви іншого міста, то в ньому б використали назву іншого міста. Водночас він визнав, що, можливо, "дійсно, в цій ситуації, недоречно було для жартів обирати саме Скадовськ, який сьогодні знаходиться під ворожою окупацією".

"Але, цей номер не про "сіські" і не про Скадовськ. Цей номер про людей, які в повсякденному спілкуванні не наважуються розмовляти українською, побоюючись того, що розмовляючи з помилками, вони якось не так будуть виглядати в очах інших людей. Тому головний меседж цього номеру в тому, що помилятись не соромно. Соромно в своїй країні не розмовляти рідною мовою", – написав він.

За словами коміка, його колеги вклали у цей номер позитивне послання, щоб російськомовні люди були вмотивовані спілкуватися українською. Також він написав, що артисти не хотіли будь-кого образити, особливо українців, які живуть на окупованих територіях, а тому він перепрошує, якщо жарт зачепив чиїсь почуття.

Великий зазначив, що не слід звинувачувати команду в нерозумінні болю співгромадян з тимчасово окупованих територій. Він зазначив, що деякі актори та автори родом з окупованих територій. Також комік написав, що команда продовжуватиме "покращувати настрій і підіймати бойовий дух наших громадян та захисників".

"Скадовськ – це Україна. Скадовськ говорить українською. Слава Україні!", – написав він.

Однак ця публікація не сподобалася деяким українцям. Зокрема, у коментарях писали, що цей жарт не мотивує спілкуватися українською, а навпаки висміює тих, хто намагається перейти на українську, але у нього погано виходить.

Окрім цього, користувачі пишуть, що цей жарт принизив скадовчан, а насправді "у Скадовську українську мову більшість людей знає краще, ніж ваші кварталівці".

Раніше ми розповідали, що на канал "1+1" подали скаргу через номер "Кварталу 95".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ