Мікі Рурк

Раніше підтримував путіна: актор Мікі Рурк збирає $1 млн, щоб допомогти мешканцям Херсона (відео)

mickey_rourke_ / Instagram

"Вітаю всіх вас із Новим роком, особливо всіх людей в Україні"

Відомий американський актор Мікі Рурк оголосив про проведення збору на $1 млн, які знадобляться для допомоги українцям. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Instagram.

За словами 71-річного голлівудського актора, сценариста і володаря "Золотого глобуса", він хоче зібрати ці кошти на відбудову зруйнованих російськими обстрілами будинків у Херсоні.

"Привіт усім, Мікі тут. Вітаю всіх вас із Новим роком, особливо всіх людей в Україні. Спостерігаючи труднощі через свого помічника Діму з Миколаєва, я глибоко зворушений і прагну підтримати One World Aid Alliance "Альянс допомоги єдиному світу". Наша мета – відбудувати будинки в Херсоні та надати безпеку сім’ям, які переживають ці важкі часи. Ми прагнемо зібрати $1 млн, і кожна пожертва наближає нас до цієї мети", – сказав він і закликав користувачів об'єднуватися заради цього збору.

Цікаво, що Рурк не завжди підтримував Україну. Так, у серпні 2014 року він під час візиту до москви демонстративно вдягнув футболку із зображенням диктатора владіміра путіна. Тоді він сказав, що планує її носити не тільки на рф, але і в США, бо йому подобається російський президент.

Також "Дивогляд" розповідав, що Мікі Рурк закликав допомогти Україні та заповів все своє майно українцю.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ