Imagine Dragons – "Crushed"

15-річному українцю з кліпу Imagine Dragons відбудували дім на Миколаївщині – відео

Imagine Dragons / YouTube

Гроші виділив один з донорів фандрейзингової платформи

15-річний Сашко із селища Новогригорівка на (Миколаївська область), який знявся у кліпі гурту Imagine Dragons, отримав новий дім. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на UNITED24.

Весною минулого року рашисти зруйнували дім Сашка, але хлопчик не хотів залишати його. Музиканти з Imagine Dragons, які стали амбасадорами UNITED24, випустили відео на композицію Crushed із Сашком, який отримав головну роль.

Після цього один з донорів фандрейзингової платформи виділив гроші на те, щоб будинок відновили.

"Режисер Тай Арнольд зустрів Сашка під час двомісячної подорожі Україною. Він доставляв гуманітарну допомогу в село та побачив хлопця, який блукав між зруйнованими будинками. Ця зустріч стала доленосною: історія українського хлопчика розчулила Тая та лягла в основу кліпу одного з найпопулярніших гуртів сучасності", – йдеться у повідомленні.

Руїни довелося знести, бо після прильоту в будинку не залишилося навіть стін. Замість цього будівельники заклали новий фундамент та звели нову оселю, яка стала більшою, а також доповнили його терасою, яка була мрією мами Сашка. Також поруч з'явилося укриття.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що зірка "Гри престолів" Джек Глісон може зіграти в українському фільмі.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ