Євробачення-2024

"Євробачення 2024": на конкурсі може з'явитися ще один учасник не з Європи (відео)

Eurovision World

"Новий рік. Нові новини"

Організатори "Євробачення 2024" натякнули, що цього року на популярному пісенному конкурсі може виступити представник Карибів. Про це повідомляє "Дивогляд".

У соцмережах вони заявили, що Кариби – група островів між Північною та Південною Америкою – вперше приїдуть на відомий конкурс. Організатори були небагатослівними, але показали інтригуюче відео з сонячних Карибів і пообіцяли поділитися деталями згодом.

"Новий рік. Нові новини. Ми з радістю підтверджуємо, що "THE CARIBBEAN" приїжджає на пісенний конкурс Євробачення 2024.Залишайтеся з нами, ми не можемо дочекатися, щоб розповісти вам більше", – йдеться у повідомленні.

Можна очікувати, що хтось серед 13 незалежних країн з Карибів, серед яких Ямайка, Барбадос, Багамські острови та інші, може відвідати сцену "Євробачення 2024". Водночас це буде не перший випадок, коли учасником конкурсу стане неєвропейська країна. Наприклад, з 2015 року в "Євробаченні" активно бере участь Австралія.

Зазначимо, що 68-й конкурс "Євробачення" проведуть у травні 2024 року у місті Мальме (Швеція). Гранд-фінал відбудеться на стадіоні Malmö Arena в суботу, 11 травня.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що українці обрали останнього фіналіста Нацвідбору на Євробачення-2024.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ