"Євробачення", Україна

Організатори "Євробачення" обрали постійний лозунг пісенного конкурсу

Shutterstock

Уперше гасло використали на Євробаченні-2023

Організатори "Євробачення" обрали постійний лозунг наймасштабнішого пісенного конкурсу Європи, передає "Дивогляд" із посиланням на Європейську мовну спілку.

Слоганом цьогорічного і усіх майбутніх конкурсів буде фраза "United By Music". Уперше її використали на Євробаченні-2023 у Ліверпулі (Велика Британія).

Так, у публікації зазначено, що автором слогану виступила британська телерадіокомпанія ВВС, як символ партнерства між Великобританією, Україною та містом-організатором Ліверпулем. У телерадіокомпанії наголосили, що слоган "відбиває силу музики, яка поєднує людей по всьому світу".

 

"Після його надзвичайно успішного використання керівна рада конкурсу погодилася використати United By Music також для майбутнього конкурсу пісні "Євробачення" в Мальме (Швеція). Крім того, було вирішено залишити цей слоган для всіх наступних заходів у межах глобальної бренд-стратегії конкурсу. Це рішення забезпечує наступність і послідовність майбутніх конкурсів, використовуючи одне й те саме потужне гасло", – наголосили організатори конкурсу.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що переможниця "Євробачення" Loreen розповіла, що думає про війну в Україні.

Дивіться також відео 5 каналу: Студенти вимагають ЗВІЛЬНИТИ ФАРІОН! Як відреагували у виші?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ