Army Of Lovers

Знаменитий шведський гурт хотів представити Україну на Євробаченні-2024

відкриті джерела

Артисти записали спільну пісню з Олею Поляковою

Популярний шведський гурт Army Of Lovers хотів представити Україну на пісенному конкурсі Євробачення у 2024 році, передає "Дивогляд".

Артисти хотіли виконати на конкурсі пісню "Love is blue", яку записали спільно зі співачкою Олею Поляковою, заявив продюсера виконавиці Михайло Ясинський.

Ця композиція увійшла до альбому, який музиканти випустили вперше за 10 років.

Що завадило музикантам представити Україну на Євробаченні

У 2014 році артисти відіграли концерти на росії. Така діяльність суперечить правилам конкурсу. Власне, через цю причину багато українських артистів втрачали право представляти Україну на пісенному конкурсі Євробачення.

"Думаю, це було б цікаво, видовищно, незвично і дуже несподівано для усіх! Але... Вони також давали концерт у Росії після 9 березня 2014 року. Так, не лише вони. І не лише іноземці, які б могли прикрасити відбір, додати нового драйву і вийти за межі вже трохи набридливої молодіжної етно-альтернативи. Світ поп-музики набагато кольоровіший, як і її аудиторія", – написав продюсер.

Гурт "Army of Lovers" був заснований у 1987 році. Музиканти створюють пісні у жанрі електронного поп, їх гурт став відомим саме завдяки своєму незвичайному стилю. Серед найпопулярніших пісень "Army of Lovers": "Crucified," "Obsession," та "Israelism".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, в якому місті відбудеться Євробачення-2024.

Дивіться також відео 5 каналу: ДІТИ ПОЛЕГЛИХ ВОЇНІВ зможуть навчатися у КРАЩИХ ВИКЛАДАЧІВ!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ