Євробачення-2024

В якому місті відбудеться Євробачення-2024

Eurovision World

Перемогу в попередньому конкурсі здобула шведська співачка Loreen

Пісенний конкурс "Євробачення-2024" відбудеться у Швеції, оскільки вона стала країною-переможницею цьогорічного конкурсу. В якому саме місті проведуть захід – розповідає "Дивогляд" із посиланням на Європейську мовну спілку.

Пісенний конкурс проведуть на стадіоні Malmo Arena у місті Мальме. Перший і другий півфінали відбудуться 7 і 9 травня 2024 року, а гранд-фінал запланований на 11 травня.

Організатором конкурсу виступила шведська телекомпанія SVT спільно з Європейською мовною спілкою (EBU).

Варто відмітити, що це вже третій раз, коли шведське місто Мальме прийматиме "Євробачення". До цього конкурс тут організовували у 1992 і 2013 роках. Загалом для Швеції це вже сьоме "Євробачення", яке вона проводить як країна-переможниця минулорічних конкурсів. Раніше конкурс приймали у Стокгольмі (1975, 2000 і 2016) та Гетеборзі (1985).

Нагадаємо, у пісенному конкурсі "Євробачення-2023", яке проходило у британському Ліверпулі, перемогу здобула щведська співачка Loreen з піснею "Tattoo". Артистка вдруге у своїй кар'єрі перемогла у цьому конкурсі. Співачка набрала 583 бали, з них 340 від журі та 243 від глядачів.

Український гурт Tvorchi, який виступав на "Євробаченні-2023" з піснею "Heart Of Steel", посів шосте місце в конкурсі. Українці отримали 54 бали від журі та 189 від глядачів. "Дивогляд" розповідав, як голосували за Україну на "Євробаченні-2023".

Дивіться також відео 5 каналу: Ворог здатен на все! Ракетоносії в морі напоготові, чи будуть масовані атаки найближчим часом?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ