Джамала

"Хвилювалася, що виріжуть": Джамала обдурила організаторів "Євробачення-2023"

instagram.com/jamalajaaa

На заході заборонено говорити про політику

Співачка та переможниця "Євробачення-2016" Джамала розповіла, як цього року обдурила організаторів пісенного конкурсу в Ліверпулі, де заборонено висловлювати політичні погляди. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на її Instagram.

Джамала цього разу стала запрошеним гостем на "Євробаченні-2023". Під час виступу в Ліверпулі вона виконувала пісню "1944", завдяки якій 9 років тому посіла перше місце.

Наприкінці свого виступу Джамала заспівала "Слава Україні! Героям слава!". За її словами, вона не робила цього на репетиціях, бо боялася привернути увагу організаторів конкурсу. Річ у тому, що на "Євробаченні" заборонено говорити про політику.

"Вболівала за наших і, звичайно, трохи за себе. Тому що на всіх прогонах приховувала фінал пісні. Хвилювалася, що виріжуть", – поділилася артистка та подякувала організаторам, що вони не видалили з етеру її заклик.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Кейт Міддлтон на "Євробаченні-2023" підтримала Україну та зіграла у кліпі Kalush Orchestra.

Дивіться також відео 5 каналу: "Все добре, мам" | Історії матерів полеглих захисників Маріуполя

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ