Євробачення-2024

В Україні стартував Національний відбір на участь у "Євробаченні-2024"

Eurovision World

Названо вимоги відбору

30 серпня у нашій країні розпочали Національний відбір на участь у пісенному конкурсі "Євробачення-2024". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Суспільне".

Заявки артистів приймають через форму на сайті eurovision.ua з 30 серпня по 22 жовтня. Музичним продюсером відбору вдруге став музикант і композитор Дмитро Шуров (Pianoбой).

"Стартувало приймання заявок на участь у Нацвідборі на Євробачення-2024! Я хочу звернутися до всіх музикантів нашої країни: у вас є майже вісім тижнів, щоб створити власну пісню перемоги. Пісню року, яка представить Україну на глобальній міжнародній арені, порве всі чарти та виборе перше місце на цьогорічному Євробаченні. Я дуже чекаю на ваші пісні, ваш талант і заряд енергії зараз дуже потрібні нашій країні. Цього року фіналістів Нацвідбору обиратиму не тільки я. Поміж учасників лонглиста, на яких мені не вистачить місця в списку фіналістів, – а це мій найбільший біль минулого року, – буде проведене голосування. Глядачі оберуть свого фаворита, який отримає шанс позмагатися за перемогу в фіналі", – поділився він.

Слід зазначити, що до відбору допускаються артисти віком від 16 років. Подача заявки доступна як сольним виконавцям, так і гуртам, склад яких не перевищує 6 учасників.

Вимоги передбачають хронометраж пісні до 3 хв. Участь можуть взяти лише оригінальні пісні. Також допускаються лише ті композиції, які раніше не оприлюднювали та не виконували публічно.

Раніше "Дивогляд" розповідав, в якому місті відбудеться Євробачення-2024.

Дивіться також відео 5 каналу: До чого договорився Папа Римський? Навіщо Ватикан співає дифірамби Петру I?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ