Ліс

"Він не зводив із нас очей": у горах Німеччини туристи сфотографували озброєного голого "чоловіка-вовка" – фото

Pixabay

Він нагадав очевидцям вихідця зі стародавніх часів

У німецьких горах Гарц туристи зустріли загадкову "людину-вовка", котра могла прожити у дикій природі як мінімум 5 років. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Bild.

31-річна Джина Вайс у компанії свого друга Тобі досліджували ліс поблизу Бланкенбурга, який розташований за 240 км від Берліна. 

"Коли ми дісталися піщаних печер, ми побачили людину-вовка. Він стояв високо на одній із печер і тримав у руці довгу дерев'яну палицю, схожу на спис", – поділилася жінка.

Несподівана зустріч тривала приблизно 10 хв. На думку мандрівниці, оголеному чоловіку було приблизно 40 років. Він їй нагадав вихідця зі стародавніх часів.

"Він не зводив із нас очей, нічого не говорив. Він був брудним, як людина кам'яної доби з підручника історії", – додала вона.

Окрім цього, своєю думкою щодо "чоловіка-вовка" поділився фахівець з питань виживання Рене Гольц, який вчить людей виживати в лісі вже протягом 33 років.

"Людина на фотографії глибоко пов'язана з природою. Те, як він сидить і малює на землі, виглядає як шаман. Це як зазирнути в минуле. Я знімаю капелюха перед цією людиною і відчуваю величезну повагу", – поділився він.

Журналісти пишуть, що невідомий чоловік натирав шкіру брудом або вугіллям, щоб захиститися від сонячних опіків і укусів комарів.

На думку Гольца, "чоловік-вовк" не може постійно жити в лісі поблизу Бланкенбурга. Фахівець вважає, що йому потрібна постійна оселя, в якій він міг би також зберігати коріння, ягоди та сухі дрова. Інакше йому було би вкрай важко виживати взимку.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що жінка встановила камери спостереження в лісі та була шокована побаченим.

Дивіться також відео 5 каналу: У ЛЬВОВІ кількість безпритульних тварин ЗРОСЛА ВТРИЧІ. Чому та як вирішити цю проблему?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ