Пляж

Родина під час відпочинку на пляжі зробила фото, на якому згодом помітила моторошну деталь

Pixabay

Знімок одразу передали фахівцям

Сім'я відпочивала на пляжі Каррум (Мельбурн, Австралія), на якому зробила дивне фото. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

На опублікованій світлині помітно батька та маленьку дитину, які граються поблизу води. Для малечі це був перший похід на пляж, а тому мама вирішила зафіксувати цю мить на згадку.

Коли родина повернулася додому та почала переглядати знімки, то помітила моторошну деталь – позаду них у воді знаходився об'єкт, який нагадував акулячий плавник. У цей момент у воді також плавали дорослі, діти та собака.

Незадовго перед цим від екстрено-рятувальної служби SES Chelsea Unit з'явилося повідомлення про непідтверджену появу акули на сусідньому пляжі. На тлі цього попередження родина надіслала рятувальникам свій знімок із пляжу, але там відповіли, що не можуть спростувати чи підтвердити, що саме потрапило на фото.

"Вони не впевнені, що саме зафіксували на фото. Тому, якщо хтось має якісь ідеї щодо того, що це може бути, будь ласка, дайте нам знати", – поділилися члени родини.

Фото з пляжу
Фото з пляжу
Фото: SES Chelsea Unit / Facebook

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у пари загинула донька, а згодом наречена роздивлялася фото з весілля та помітила привида.

Дивіться також відео 5 каналу: РІК 1995. ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ / ПОХОРОН ПАТРІАРХА УБИВСТВО АЛІКА ГРЕКА.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ