Фредерік Бегбедер

Звинувачують у зґвалтуванні: поліція затримала всесвітньо відомого письменника Фредеріка Беґбедера

Shutterstock

Він є автором роману "Кохання живе три роки"

У Франції в поліцейській дільниці взяли під варту письменника Фредеріка Беґбедера, якого звинувачують у зґвалтуванні. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на France Bleu.

Прокурор міста По (департамент Атлантичні Піренеї) розповів, що близько 9 ранку 12 грудня письменника викликали до відділку для проведення допиту в рамках попереднього розслідування.

Журналісти пишуть, що влітку 2022 року на Беґбедера подала скаргу молода жінка. За її словами, між ними у готелі стався перший сексуальний контакт за згодою, але тієї ж ночі відбувся другий, але вже без згоди.

Близькі до справи джерела повідомили, що у заявниці та підозрюваного були стосунки, які тривали кілька місяців. Вони почалися, коли дівчина ще не досягла повнолітнього віку.

Зазначимо, що Беґбедер є французьким письменником, публіцистом, актором, сценаристом і режисером. Він написав багато романів, зокрема бестселери "99 франків" та "Кохання живе три роки".

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Беґбедер підтримав Україну та сказав, що у путіна "крихітний пеніс".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ