ТНМК

"Неонацисти": у Словенії зірвали концерт українського гурту ТНМК

tnmkongo / Instagram

"Власник клубу почав ображати, що ми не професіонали"

У Словенії зірвали концерт популярного українського гурту ТНМК, а самих артистів звинуватили у неонацизмі. Детальніше про це розповідає "Дивогляд".

Український гурт повинен був виступити у місті Любляна у середу, 17 січня. Однак, організатор концерту скасував концерт лише за декілька годин до початку. 

Директор гурту ТНМК Святослав Румежак вважає, що причиною цьому начебто є російська пропаганда.

"Власник клубу все погодив, але на етапі фінальних погоджень він почав дивно поводитися: то звинувачував нас, що райдери якісь не такі, то інформацію якусь не відправили. Потім почав ставити умови і ображати, що ми не професіонали. У день концерту він подзвонив і повідомив, що його не буде, тому що ми – "неонацисти". Дізналися згодом, що в Любляні активно діють російські пропагандисти".

"Ці люди подзвонили власнику клубу, сказали, що ми – "неонацисти", ведемо агресивну пропаганду і хейтспічі", – сказав Румежак.

За словами директора музичного гурту, учасники ТНМК намагалися переконати організатора заходу не скасовувати їхній виступ, але це було марно. Зрештою, концерт таки відбувся, але вже на іншому майданчику і цілком безкоштовно. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що український гурт NAHABA прокоментував звинувачення у плагіаті пісні російського гурту t.A.T.U.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ