гурт NAHABA

Український гурт NAHABA прокоментував звинувачення у плагіаті пісні російського гурту t.A.T.U.

відкриті джерела

"Насправді дуже шкода, що досі так багато українців тримають в голові російський контент"

Український гурт NAHABA, який є одним з учасників Нацвідбору на Євробачення-2024, відреагував на звинувачення у плагіаті пісні російського гурту t.A.T.U., передає "Дивогляд".

Раніше у мережі почали порівнювати пісню "GLASSS" гурту NAHABA із композицією гурту t.A.T.U. під назвою "Нас не догонят".

У своєму Instagram музиканти заявили, що наразі багато артистів виконують пісні у відповідному жанрі та частково чимось можуть бути схожі з мотивом, який прослідковується у пісні "GLASSS".

"Насправді дуже шкода, що досі так багато українців тримають в голові російський контент. Дуже сумно, що один російський гурт в такому стилі може перекрити просто сотні різних проєктів в цьому жанрі у всьому світі", – йдеться у повідомленні гурту.

Гурт NAHABA також розповів, яких виконавців вони слухають. Так, серед своїх фаворитів вони виділили наступних артистів: You Love Her, Kap Bambino, Crystal Castles, FRXZN, SARCOMA HORROR, Banshee.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що в якому порядку виступатимуть учасники на Нацвідборі на Євробачення-2024.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ