Руслана Лижичко

Руслана виступила з оркестром Англійської національної опери на Євробаченні-2023 – відео

Facebook / Ruslana Lyzhychko

"Це було феєрично!"

Знаменита українська співачка Руслана виступила на Євробаченні-2023 разом з оркестром Англійської національної опери. Артистка виконала інтродукцію своєї пісні, з якою здобула перемогу на Євробаченні-2004 у Стамбулі та одночасно із цим диригувала оркестром, передає "Дивогляд".

Українська співачка виконала фрагмент свого нового музичного проєкту Wild Heart та представила симфонічно-хорову версію пісні "Дикі танці". 

"У Ліверпулі щойно сталася безпрецедентна подія, як для прихильників Євробачення, так і всіх меломанів. Вперше відбулася колаборація української співачки-диригента з English National Opera (Англійською національною оперою)", – написала Руслана.

Над створенням оркестрового аранжування пісні "Дикі танці", з яким Руслана виступила на Євробаченні у Ліверпулі, працював український композитор Іван Небесний.

"Це було феєрично! Публіка зустріла шаленими емоціями! Оркестр та хор неймовірні. Величезна подяка маестро Stephen Bell та всьому колективу ENO! Я мріяла про таку колаборацію! Ми сьогодні представили єврофанам та вишуканій британській публіці абсолютний ексклюзив!"

"Інтродукцію я одночасно диригувала і співала. Я була натхненна Україною!.. Цією музичною акцією ми зробили сьогодні свій внесок у єднання людей! України та Великої Британії!!! І без вашої підтримки, мої друзі, це було б неможливо! Ми сила! Непереможна сила сердець! Зі сцени як завжди я закликала всіх обʼєднатись і допомогти Україні перемогти у цій кривавій війні. Слава Україні!", – поділилася враженнями співачка.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Imagine Dragons презентували кліп про юного українця.

Дивіться також відео 5 каналу: КУДИ і НАСКІЛЬКИ НАСТУПИЛА аРМІЯ РУ*НІ Холодна–Машовець

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ