Дженніфер Лопес

Дженніфер Лопес у своєму новому кліпі постала у сукні українського бренду – фото і відео

jlo / Instagram

"Я надавав цьому образу особливого значення"

Відома в усьому світі співачка Дженніфер Лопес постала у новому кліпі до своєї пісні у вбранні українського бренду, передає "Дивогляд".

Співачка випустила відеокліп на свою нову пісню "Can't Get Enough", в якому з'явилася у весільній сукні від українського бренду Frolov.

Вибір співачки впав на відверту білу корсетну сукню з вирізами у формі сердець. Повідомляється, що стилісти знаменитості зарезервували цей наряд одразу після показу Song to Song на тижні моди в Лондоні.

"Я надавав цьому образу особливого значення. Сукня для Дженніфер унікальна, вона досі існує в єдиному екземплярі й має два знакові вирізи бренда у формі серця. Також оздоблена великою кількістю ручної вишивки кристалами", – каже засновник і креативний директор бренду Іван Фролов.

сукня від українського бренда Frolov
сукня від українського бренда Frolov
Фото: відкриті джерела

Цей відеокліп став частиною короткого фільму Дженніфер Лопес, прем'єра якого відбудеться одночасно з новим музичним альбомом співачки "This Is Me...Now" у лютому 2024 року. 

Дивіться відеокліп на пісню "Can't Get Enough":

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що концертний фільм "Тейлор Свіфт: The Eras Tour" став найкасовішим за всі часи.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ