українка Ірина Піляєва та російський бізнесмен Олександр Орлов

Дискваліфікована учасниця конкурсу "Міс Україна" підтвердила стосунки з російським бізнесменом

соцмережі

Модель зазначила, що не знає людей, які "так переживають за Україну, як її коханий"

Одна з дискваліфікованих учасниць національного конкурсу краси "Міс Україна 2023" підтвердила свої стосунки з російським бізнесменом, передає "Дивогляд".

Модель дала інтерв'ю для YouTube-каналу "Орловська" і зазначила, що вона була дискваліфікована з конкурсу краси незаконно через наклеп. Також дівчина зізналася, що після скандалу регулярно отримує погрози.

У своєму інтерв'ю Ірина Піляєва підтвердила свої стосунки з російським бізнесменом Олександром Орловим, якого назвала "хорошим росіянином". Що цікаво, стосунки пари зав'язалися у 2022 році, під час повномасштабної війни в Україні. Наразі закохані живуть за кордоном.

Сама Ірина не бачить нічого поганого у таких стосунках, оскільки, за її словами, коханий дотримується "антивоєнної позиції та публікує пости у соцмережах". Також Ірина пишається тим, як Олександр підтримує Україну в цей час і зазначила, що не знає людей, які "так переживають за Україну, як її коханий".

"Ми не вибираємо, кого нам полюбити. Ми з Олександром познайомилися задовго до війни в Києві. Одразу була "іскра", але я була в стосунках. Цією весною ми побачилися в Європі і почали спілкуватися. Олександр – приклад для мене в усьому", – сказала Піляєва.

Піляєва відмітила, що в разі участі на конкурсі краси "Міс Світу" вона може показати ідею любові та братерства між росіянами та українцями.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що українка, яка перемогла на конкурсі "Місіс світу 2023", прокоментувала скандал через "дружбу" з росіянкою.

Дивіться також відео 5 каналу: "Вигідне владі обмеження свободи слова": Мирослава Гонгадзе про Марафон "єдині новини"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ