Піший туризм

Колишній ведучий "Орла і Решки" назвав найкращі місця в Україні, які варто відвідати кожному

Toomas Tartes / Unsplash

Україна – дуже мальовнича країна зі своїми визначними пам'ятками і захоплюючими місцями

Жителі країни часто надають перевагу внутрішньому туризму та їздять різними містами нашої держави, насолоджуючись краєвидами і природою. 

Колишній ведучий телепрограми "Ореш та Решка" – мандрівник Євген Синельников назвав декілька українських міст і локації, які варто відвідати кожному українцю чи іноземцю, передає "Дивогляд".

Євген Синельников у своєму рекомендаційному списку не згадує про великі та відомі міста, такі як Київ, Львів чи Одеса. Він звернув увагу на менш відомі, але дуже цікаві локації:

  • Івано-Франківськ – смачні заклади, цікаві місця, гарний центр;
  • Ужгород, Мукачево. На думку ведучого, це місто дозволяє подивитися на Україну з іншого боку. Він вважає, що це зовсім інша Україна, яка поєднує в собі українську та європейську культури;
  • Бессарабія в Одесі – гагаузи, коні, дикі степи.
  • Полісся на Рівненщині. Євген Синельников вважає, що у цьому місці переважають інша атмосфера, ліси та навіть інший запах повітря;
  • Печера "Оптимістична" – це найдовша печера у світі, кінець якої досі не можуть знайти;
  • Кривий Ріг. Це місто відрізняється від усієї країни.

"Вони намагаються розвивати унікальний вид туризму. Кривий Ріг – це industrial і воно ні на що не схоже", – сказав Синельников.

Як змінилися українські міста

Під час подорожей Україною, Євген може бачити зміни, які відбуваються у нашій країні. Мандрівник відмітив, що зараз кожне місто нашої держави має свій унікальний шарм:

"8-10 років назад я приїхав у Чернігів. Я пам'ятаю, що непогане місто, але провінційне. Так, я розумію, що є різні райони, але після того ми знову приїжджаємо, і я дивлюсь на цей центр! Тут поставили освітлення, тут заклади, тут парк, тут фонтан. І ти приїжджаєш наче в інше місто. Стоїш і думаєш: "Нащо мені та Хорватія?", – поділився враженнями мандрівник.

За словами ексведучого "Орла і Решки", саме у можливості помічати зміни і є насолода подорожей Україною:

"Коли ти їдеш у Париж, ти думаєш, що це буде найкраща подорож у житті. Коли ти їдеш в Чернігів, ти думаєш, ну, чому б і ні. У Парижі запах сечі, афрофранцузи, щурі, сміття. А тут приїжджаєш у Чернігів – красиво, смачно, класні заклади, цікаві люди", – каже Синельников.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, скільки українців планують подорожі країною найближчим часом.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ