Літо

Скільки українців планують подорожі країною найближчим часом – опитування

Shutterstock

Названо одну з основних причин, через яку респонденти відмовлялися від подорожей

Українців опитали щодо планування подорожей нашою країною найближчим часом, а також назвали регіони з найактивнішими мандрівниками серед населення. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Державне агентство розвитку туризму України.

Виявилося, що найзавзятіші мандрівники мешкають у Києві – 84%, а ось готовність мешканців інших областей подорожувати корелюється на рівні 80%. Цікаво, що жінки віком від 18 до 35 років – активніші туристи, ніж чоловіки.

Опитування показало, що понад 85% опитуваних подорожували Україною до початку повномасштабної війни. Найактивніші мандрівники, які подорожували країною більше одного разу на рік, мешкають у столиці та західних регіонах – 39%.

Не такими активними виявилися мешканці Сходу, які мандрували Україною 1 раз на рік – 24%. Одного разу на 2-річний період мандрівки всередині країни здійснювали 22%. Переважно це мешканці центру країни.

Взагалі не присвячували час подорожам 14% громадян і це були мешканці Півдня. Одна з основних причин, через яку співвітчизники відмовлялися від подорожей – брак коштів, що є відповіддю у 70% випадків.

Раніше опитування КМІС показало, що Україну в складі НАТО хочуть бачити 89% українців.

Дивіться також відео 5 каналу: РОСІЙСЬКІ ІСТОРИЧНІ МІФИ. Частина 2 | Машина часу

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ