Пиво

Скільки українців почали частіше вживати алкоголь після початку повномасштабного вторгнення – статистика

Unsplash

Для 16% респондентів алкоголь – важливий спосіб розслаблення та відпочинку

28% опитаних українців почали частіше вживати алкогольні напої після того, як почалася повномасштабна війна росії проти України. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на онлайн-опитування Українського інституту майбутнього.

Загалом було опитано 1205 людей. 82% українців вживають алкогольні напої, 64% роблять це кілька разів на місяць чи рідше. Регулярно чи доволі часто це роблять лише 18%.

16% опитаних сказали, що алкоголь для них – важливий спосіб розслаблення та відпочинку (як розслабитися без нього – читайте тут). За словами 28%, вони почали більше вживати алкоголь після початку повномасштабного вторгнення.

Переважно вживають алкогольні напої чоловіки. Також серед цієї категорії найбільше тих, хто п'є регулярно або достатньо часто.

У вікових групах найбільше респондентів, які вживають алкоголь, зафіксували серед людей середнього віку (36-50 років), а ось регулярне вживання характерніше для молодого покоління (18-35 років).

Раніше "Дивогляд" розповідав, що та кого українці вважають найстрашнішим внутрішнім ворогом.

Дивіться також відео 5 каналу: москва, ЦЕ ЛИШЕ ПОЧАТОК. путін чвякає про ППО. Зеленський про ДАТИ КОНТРНАСТУПУ. 461 день війни

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ