Знаки питання

Що та кого українці вважають найстрашнішим внутрішнім ворогом – соцопитування

YouTube / VideoEffect

Кількість респондентів перевищила 2 тис людей

53% опитаних українців вважають, що корупціонери у владі – найстрашніший внутрішній ворог України, а після них йдуть агенти рф та проросійські пропагандисти. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на опитування Центру Разумкова на замовлення "Дзеркала тижня".

На питання "Хто для вас "внутрішні вороги"?", 53% опитаних згадали про корупціонерів у владі. Слідом за ними йдуть "Агентурна мережа росії в українських спецслужбах та органах влади" (47%) та "Політики та пропагандисти, які закликають до єдності України з росією – "русским миром", срср, російською імперією" (46,8%).

Респонденти могли також обрати три варіанти зі дев'яти, але і за цієї умови корупція посіла перше місце. Загалом до опитування залучили 2020 респондентів віком від 18 років у 22 областях України та Києві.

Раніше опитування показало, що українці хочуть знати правду про корупцію у владі та не сприймають повідомлення про "російське ІПСО".

Дивіться також відео 5 каналу: Очистити Україну від смертельного залізяччя мОСКОЛОТИ – завдання демінерів та професійних саперів

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ