Астронавт

Уперше українка вирушить у космічну подорож на приватному кораблі Virgin Galactic – фото

Shutterstock

Жінка оприлюднила кілька фото з підготовки до польоту

Українка Ліна Бороздіна стане першою українкою, яка полетить у космос на приватному кораблі Virgin Galactic, передає "Дивогляд" із посиланням на сайт компанії.

Уродженка Одеси вирушить у космічну подорож навколо Землі в рамках чергового комерційного суборбітального польоту. Разом із нею на борту космічного корабля Unity будуть ще троє астронавтів зі США та Австрії.

"Чотири приватні астронавти з трьох різних країн вирушать у космос під час шостого комерційного космічного польоту Virgin Galactic", – йдеться у повідомленні.

Ліна Бороздіна стане першою українською космічною туристкою. Нині жінка проживає у Лас Вегасі (США).

"Після майже 18 років очікування настала моя черга літати Virgin Galactic", – написала жінка у своєму Facebook.

Ліна Бороздіна також оприлюднила кілька фото з підготовки до польоту. На одному з них вона продемонструвала свій космічний костюм для майбутньої подорожі. На рукаві розміщена символіка України та США.

  • Що відомо про космічну подорож Virgin Galactic?

Перед запуском космічний корабель буде піднято у повітря за допомогою літака VSS Unity. Після цього борт відокремиться, запустить свої двигуни та вийде на межу між атмосферою та відкритим космосом, де туристи проведуть 90 хвилин.

Вартість квитка на політ становить $450 тис. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у NASA показали злиття двох галактик в одну.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ