Запуск ракети

NASA відправило прапор України на Місяць – фото й відео

NASA

Це символізує підтримку та солідарність з українським народом

На Місяць запустили ракету Vulcan Centaur, яка має на борту прапор України. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на NASA.

Ракета покинула космодром у Флориді 8 січня о 2:18 за місцевим часом. На її борту розташований посадковий модуль Peregrine від компанії Astrobotic, який відокремився приблизно через 50 хвилин після старту ракети.

За попередніми підрахунками, передбачається, що апарат дістанеться до поверхні Місяця приблизно через 46 днів. На його борту розташована металева пластина із зображенням українського прапора та важливим науковим вантажем.

У випадку успішного досягнення модулем Місяця, цей захід буде визначено як першу успішну комерційну місіяю на поверхню супутника, що стане великим кроком для людства. Науковий вантаж, що перебуває на борту, надасть можливість вченим провести детальні дослідження Місяця та зробить його більш доступним для наукових досліджень.

Запуск ракети
Запуск ракети
Фото: Spacebit

Компанія Spacebit вказує, що старт ракети з українським прапором символізує підтримку та солідарність з українським народом. Металева версія прапора включає також витискання карти України.

Зазначається, що металева пластина має покриття, яке раніше не випробовувалося на поверхні Місяця, і фарби витримують екстремальні температури. Таку табличку раніше подарували Володимиру Зеленському до повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Раніше "Дивогляд" розповідав про найкращі фото за 2023 рік від NASA.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ