Кіт

Відео з кумедним котом отримало NASA з глибокого космосу – подробиці

JPL-Caltech / NASA

Відеосигнал досягнув Землі за 101 секунду

Національне управління з аеронавтики та дослідження космічного простору (NASA) надіслало відео з котом на зонд "Психея" (Psyche), який летить до поясу астероїдів між Марсом і Юпітером. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CNN.

Американські науковці вперше транслювали відео з далекого космосу, використавши для цього лазер. На кадрах помітно смугастого рудого кота, який женеться за крапкою лазерної указки.

Відео з 4-лапим потрапило на зонд, який тоді знаходився на відстані близько 31 млн км від нашої планети, а потім його передали з космічного апарата на Землю. Відеосигнал досягнув Землі за 101 секунду, а максимальна швидкість передачі даних становила 267 Мбіт/с.

У NASA таким чином протестували, як працює система оптичного зв'язку в глибокому космосі Deep Space Optical Communications (DSOC). Завдяки їй можна передавати інформацію у 10-100 разів швидше у порівнянні з традиційними радіохвильовими системами, якими управління користується для інших місій.

Раніше "Дивогляд" розповідав про космічних "павуків", які поглинають сусідів за 17 700 світлових років від нашої планети.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ