Олімпійські ігри

Гімнастки з рф відмовилися виступати на Олімпіаді-2024 – названо причину

Bryan Turner / Unsplash

"Це буде сором"

Спортсменки з росії не виступатимуть у художній гімнастиці на Олімпійських іграх 2024 року в Парижі, куди представників рф і Білорусі допустили під нейтральним прапором. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на російські ЗМІ.

Тренерка російської команди Ірина Вінер сказала, що їхати на турнір без прапора своїх країни та гімну є принизливим для спортсменів. Тому гімнастки вирішили, що не поїдуть на Олімпіаду.

"Ми в Європі донедавна могли претендувати лише на одне місце на Олімпіаді. Але навіщо воно потрібне? Без прапора, без гімну, без спілкування, без уболівальників, у спеціальній формі, під спеціальну музику, яку відбирали б для художньої гімнастики. Це буде сором, якщо ми туди поїдемо. Я вважаю, що це буде дуже принизливо для росії. Але російська художня гімнастика туди точно не поїде, і ми більше ніколи не виступатимемо без прапора та гімну росії", – заявила вона.

Зазначимо, що у грудні МОК ухвалив рішення про допуск спортсменів з рф і Білорусі до Олімпіади-2024, але як "індивідуальних нейтральних атлетів". Вони могли виступати тільки в особистих стартах, а також на турнірі заборонили будь-яку національну символіку цих країн.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що зіркові українські спортсмени виступили проти допуску росіян до Олімпіади.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ