Олімпійські ігри в Парижі

У "Сімпсонах" спрогнозували Олімпіаду в Парижі та долар за 1000 рублів – відео

МОК

За рахунком, це вже 14 передбачення майбутнього у мультсеріалі

Ще у 1999 році в популярному мультсеріалі "Сімпсони" спрогнозували проведення Олімпіади в Парижі та падіння курсу російського рубля, передає "Дивогляд".

В одній із серій, яка вийшла на екрани ще у 1999-му році, події розгортаються у Міжнародному олімпійському комітеті. Представник Франції заявив, що "Париж може стати чудовим місцем для проведення Олімпійських ігор". У свою чергу представник від російської федерації "порекомендував" Москву, де за $1 начебто дають 7 рублів.

У цей час, за сюжетом, йому приходить сповіщення про стрімке падіння курсу російського рубля. Так, спочатку 1 американський долар коштував 7 рублів, потім 12 рублів, згодом 60 рублів і зрештою – 1 тис російських рублів за $1.

Так, перша частина "пророцтва" вже майже здійснилася – Олімпіада-2024 відбудеться у Парижі. А ось у випадку з російським рублем дещо прогадали – станом на 15 серпня $1 на росії коштує майже 100 рублів, тобто удесятеро менше.

ПЕРЕБДАЧЕННЯ У "СІМПСОНАХ"

Варто відмітити, що це вже не перший випадок, коли події в анімаційній стрічці є так званим "пророцтвом" реальних подій. Зокрема, це стосується смерті Королеви Єлизавети ІІ, відкриття триокої риби-мутанта, зведення лондонського хмарочоса The Shard, перемоги Камали Гарріс та відставки британського прем'єр-міністра Ліз Трасс, яка недовго затрималася на посаді, а також вибори Дональда Трампа на пост президента США у 2024 році.

Також, в одному з епізодів американського мультсеріалу "Сімпсони" передбачили таємниче зникнення підводного човна "Титан", який прямував до затонулого лайнера "Титанік", що лежить на дні Атлантичного океану. Пророцтво про зникнення "Титана" стало 13 передбаченням майбутнього у мультсеріалі.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у радянському мультфільмі знайшли "пророцтво" загибелі флагмана "Москва".

Дивіться також відео 5 каналу:  БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ: у Черкасах запрацювала програма допомоги сім’ям військових

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ