Артур Білан

"Дружина не хоче, щоб я потрапив на війну чи утилізацію": член збірної України втік після ЧС у Європі – деталі скандалу

artur_bilan / Instagram

За словами спортсмена, він отримав вже дві повістки

Професійний рибалка Артур Білан вирішив втекти із розташування збірної України після того, як виступив на Чемпіонаті світу з вуличної риболовлі в Італії. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook лідера української команди Данила Лясова.

Білан надіслав Лясову повідомлення, в якому поскаржився на свій страх повернення додому. За його словами, він отримав дві повістки та "не має можливості вирішити це питання". Спортсмен також сказав, що давно не бачив брата та хоче "мирного життя" для своїх рідних.

"Дружина не хоче жити у постійному стресу та у нас маленька дитина, якій потрібно йти у дитсадок і школу, та не чути вибухів. І, звісно, дружина не хоче, щоб я потрапив на війну чи утилізацію", – написав він.

Лясов саркастично висловився щодо вчинку експартнера по збірній.

"Артур Білан після невдалого виступу на ЧС у складі збірної України ухвалив "такоє тяжолоє рєшеніє". Поки всі спали та відпочивали перед дорогою додому", – заявив він.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що гравець "Шахтаря" не повернувся в розташування клубу та міг втекти на росію.

Дивіться також відео 5 каналу: Як росіяни знищували Київ. Війна, що триває 854 роки | Роман Маленков @malenkov05

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ