Олімпійські ігри в Парижі

Зіркові українські спортсмени виступили проти допуску росіян до Олімпіади – відео

МОК

"росія вбиває дітей – російські спортсмени їдуть на Олімпіаду"

Зірки українського спорту записали відеозвернення, де розкритикували рішення МОК допустити до Олімпійських ігор-2024 російських та білоруських атлетів. Про це повідомляє "Дивогляд".

У ролику можна побачити півзахисника збірної України та київського "Динамо" Андрія Ярмоленка, тенісистку Марту Костюк, борця Жана Беленюка, плавця Михайла Романчука, легкоатлеток Анну Рижикову та Ярославу Магучіх.

"російські спортсмени підтримують війну – російські спортсмени їдуть на Олімпіаду. росія зневажає міжнародне право – російські спортсмени їдуть на Олімпіаду. росія вбиває дітей – російські спортсмени їдуть на Олімпіаду. росія знищує міста – російські спортсмени їдуть на Олімпіаду. російським спортсменам не місце на Олімпіаді", – йдеться у зверненні.

Раніше ми розповідали, що Міжнародний олімпійський комітет допустив росіян та білорусів на Олімпіаду-2024 у Парижі, де вони виступатимуть під нейтральним прапором.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ