Щастя

Названо найщасливішу країну Європи

Shutterstock

Загальна задоволеність учасників опитування залежала від кількох факторів

Євростат назвав найщасливішу країну Європи, якою виявилася Австрія. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Independent.

Австрія набрала 7,9 бала із 10 у щорічній публікації Євростату щодо показників якості життя. Далі йдуть Польща, Фінляндія та Румунія – їм вдалося набрати 7,7 бала з 10.

Італія, Іспанія та Франція отримали середній показник 7,1 бала. Цікаво, що Німеччина, яка набрала 6,5 балів, виявилася однією з найнещасливіших країн в опитуванні – попереду тільки Болгарія з 5,6 бала за загальним індексом задоволеності життям.

Опитування також показало, що у Німеччині до 20% дорослих були "охоплені тривогою", а 9% були "нецікавими та замкнутими". Стурбованість, схоже, пов'язана з економічною стагнацією Німеччини, війною в Україні та імміграцією.

Загальна задоволеність учасників опитування залежала не тільки від матеріального добробуту, але й від рівня освіти, сім'ї та фінансової стабільності.

"Цікаво відзначити, що деякі країни, які в недалекому минулому асоціювалися з низьким рівнем доходів – такі як Румунія та Польща – опинилися серед країн, де задоволеність життям є найвищою, що свідчить про складність зв'язку між суб'єктивним добробутом та економічним добробутом", – розповіли у Євростаті.

Раніше "Дивогляд" розповідав про країни, які найменше "зіпсували" туристи.

Дивіться також відео 5 каналу: Під ПОДУШКОЮ! Як проходить благодійна акція та скільки грошей потрібно зібрати онкохворим діткам?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ