Кіт на новорічній ялинці

Яке покарання передбачене за незаконну вирубку ялинок

Shutterstock

За кожне самовільно зрубане хвойне дерево передбачається штраф, на який впливають величина та місцезнаходження зеленого насадження

Законодавство передбачає різні штрафи за самовільну вирубку дерев. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Київське комунальне об'єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд".

Фахівці зазначили, що вже почали обробляти дерева у парках, скверах та лісах Києва. Також заплановано проведення спільних рейдових заходів і патрулювання, до чого залучатимуть працівників державної екологічної інспекції та посадовців патрульної поліції.

За кожне самовільно зрубане хвойне дерево передбачається штраф, на який впливають величина та місцезнаходження зеленого насадження. У лісах – від 759 до 3432 гривень, в межах міста та інших населених пунктів – від 1152 до 1852 гривень, в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду – від 11495 до 52311 гривень.

Раніше "Дивогляд" розповідав, де у Києві придбати ялинку до Нового року та Різдва.

Дивіться також відео 5 каналу: Під ПОДУШКОЮ! Як проходить благодійна акція та скільки грошей потрібно зібрати онкохворим діткам?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ