Маріам Моширі

Телеведуча попала в курйозну ситуацію у прямому ефірі – як вона це пояснила (відео)

BBC

"Мені дуже шкода"

Ведуча новин британського телеканалу ВВС Маріам Моширі показала під час прямого ефіру середній палець. Про це повідомляє "Дивогляд".

Моширі – одна з головних ведучих каналу BBC News і працює у цій компанії вже понад 20 років, але ніхто не застрахований від помилок.

Так, це сталося нещодавно під час випуску новин. За кілька секунд до початку ефіру жінка вирішила жартівливо продемонструвати жест знімальній команді, але не розрахувала час та випадково показала середній палець глядачам.

Згодом у своєму акаунті в соцмережі Х Моширі пояснила свій вчинок:

"Я вдавала, що веду зворотний відлік, у той час як режисер відраховував від 10 до 0... Включно з пальцями, щоб показати число. Коли ми дійшли до 1, я жартома повернула середній палець і не зрозуміла, що це буде знято на камеру. Це був приватний жарт команди, і мені дуже шкода, що він вийшов в ефір! Я не хотіла, щоб це сталося, і мені дуже шкода, якщо я когось образила чи засмутила. Насправді я не "підкидала птаха" глядачам. Це був дурний жарт, призначений для невеликої кількості моїх приятелів"

Раніше "Дивогляд" розповідав, що журналіста вбили, коли він вів прямий ефір.

Дивіться також відео 5 каналу: Під ПОДУШКОЮ! Як проходить благодійна акція та скільки грошей потрібно зібрати онкохворим діткам?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ