єхидна Аттенборо

В Індонезії помітили тварину, яку 60 років вважали вимерлою

Expedition Cyclops

"Ці істоти не схожі на інших"

В Індонезії виявили тварину, яку востаннє бачили понад 60 років тому, передає "Дивогляд" із посиланням на CNN.

Ідеться про єхидну Аттенборо, яку вчені вважали вимерлою кілька десятків років. Тварина належить до ссавців. Вона має хребет їжака, морду мурахоїда та ноги крота, а також може відкладати яйця.

"Причина, чому ці тварини не схожі на інших ссавців, полягає в тому, що вони належить до однопрохідних тварин групи яйцекладних, що відокремилися від решти ссавців близько 200 мільйонів років тому", – каже біолог Джеймс Кемптон.

Довгодзьобий ссавець отримав свою назву на честь британського натураліста Девіда Аттенборо. Біолог Джеймс Кемптон знайшов на карті пам'яті, отриманій з більш ніж 80 віддалених відеокамер, фотографії єхидни Аттенборо, що прогулюється лісовими хащами.

Науковці описали цей вид ссавця як "сором'язливого, нічного мешканця нір, якого дуже важко знайти". Наразі ще й досі залишається невідомо, наскільки велика і стійка популяція цього виду тварин.

Вважається, єхидни Аттенборо існували ще близько 200 млн років тому, в еру динозаврів. З чотирьох видів єхидн Аттенборо дзьоб мають лише три. Під загрозою зникнення знаходяться єхидна Аттенборо та західна єхидна Аттенборо.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що чоловік відбився від нападу крокодила, вкусивши рептилію у відповідь.

Дивіться також відео 5 каналу: ЗЕЛЕНСКИЙ ОТВЕТИЛ ГОНЧАРЕНКО! ПСИХИ И КРИКИ ПРЕЗИДЕНТА! В ОП КИПИШ С САМОГО УТРА

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ