Луїза Ю

Жінка відвідала всі 193 країни світу та "зрозуміла одну просту річ"

Luisa Yu / abcnews

"Попри те, що деякі місця вважають небезпечними, я загорілася бажанням там побувати"

У віці 79 років Луїза Ю досягла мети, яка супроводжувала її все життя – відвідала кожну зі 193 країн-членів ООН. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ABC News.

Луїза, родом з Філіппін, з ранніх літ захоплювалася ідеєю подорожей, надихаючись кіносценами з віддалених куточків світу. У 23 роки Луїза опинилася в США завдяки програмі обміну, де її амбіції мандрівниці лише зросли.

"Оскільки я не могла залишати країну, я обрала мандри автобусом по штатах, щодня прокидаючись у новому місті", – згадує вона.

Почавши кар'єру в медтехнологіях, Луїза згодом переорієнтувалася на туризм, щоб збільшити час для подорожей. Протягом понад п'яти десятиліть вона досліджувала світ, відвідавши кожен континент.

"Попри те, що деякі місця вважають небезпечними, я загорілася бажанням там побувати, аби дізнатися більше про історію та культуру", – пояснила Луїза.

Під час своїх мандрів жінка "зрозуміла одну просту річ" – мешканці різних куточків планети насправді сильно схожі, навіть більше, ніж ми уявляємо. Луїза заохочує всіх не боятися подорожувати самотужки, підкреслюючи, що ніщо не є недосяжним.

На завершення свого глобального туру Луїза відзначила Сербію як фінальну точку своїх пригод.

Раніше "Дивогляд" розповідав про 20 найкращих подорожей 2024 року за версією National Geographic.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ