Паспорт

Рейтинг "найсильніших паспортів" у світі – яке місце посіла Україна

Shutterstock

"Сила паспортів ЄС і Шенгенської зони беззаперечна і не має собі рівних"

У VisaGuide оновили індекс "найсильніших паспортів" у світі, в якому змінився лідер. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на VisaGuide.

У рейтингу цього місяця новий лідер – Сінгапур поступився Іспанії, документ якої визнали найпотужнішим у світі станом на зараз. Володар іспанського паспорта може подорожувати без паспорта до 43 країн, без візи – до 106, а тільки з електронним дозволом – до 11 країн світу.

Традиційну візу громадянам Іспанії слід робити тільки для поїздок у 18 країн із приблизно 200.

"Сила паспортів ЄС і Шенгенської зони беззаперечна і не має собі рівних. У перших 40 позиціях індексу лише дев'ять паспортів не є європейськими", – розповіла аналітик Global Travel Trends Діон Пллана.

Після Іспанії йде Сінгапур, який під час минулого оновлення індексу був на першому місці. Далі йдуть Німеччина, Італія та Франція, а також членами першої десятки стали Нідерланди, Фінляндія, Швеція, Норвегія та Данія.

Паспорт України, згідно з цим дослідженням, зайняв 62-е місце. Своєю чергою, на останньому місці, 199-ому, знаходиться документ Сомалі.

Зазначимо, що при складанні рейтингу враховують можливості громадян різних країн подорожувати без віз, з електронною візою або взагалі без паспорта.

Раніше "Дивогляд" розповідав, яке місце посіла Україна у рейтингу привабливості паспортів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ