Рейтинг привабливості паспортів: яке місце посіла Україна

tsn.ua

Українці можуть подорожувати без віз у 144 країни світу

Український закордонний паспорт опинився на 36 місці у рейтингу привабливості паспортів від The Henley Passport Index. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сайт Henley Passport.

Українці можуть подорожувати без віз у 144 країни світу. З країн Східної Європи нас випередили Угорщина, Польща, Чехія, Словаччина та Словенія. Минулого року Україні посіла 35 місце у рейтингу.

Цього року рейтинг очолили Японія, Сінгапур, Південна Корея, Німеччина, Іспанія, а ось найгірші оцінки отримали Афганістан, Сирія, Ірак та Пакистан.

Зазначимо, що The Henley Passport Index є глобальним рейтингом країн, який вимірює ступінь свободи пересування світом їхніх громадян. Рейтинг формується за допомогою бази Timatic, яка збирає дані про паспортні, візові й митні вимоги кожної країни та території. Оцінка залежить від кількості перешкод, з якими стикаються мандрівники через свій паспорт.

Раніше "Дивогляд" розповідав про найпоширеніші імена дітей, які українці обирали у 2022 році.

Дивіться також відео 5 каналу: Бахмут, Соледар – бій триває. "Кинджалами" по мінах 2-ї Світової. Бронік із фольги. 321 день

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ