Іванна Плантовська

Українська держслужбовиця похизувалися дорогим відпочинком і розгнівала мережу – фото

Іванна Плантовська / Facebook

Розкіш, яку жінка демонструє у соцмережах, не відповідає посаді, яку вона обіймає

Мережу сколихнули фотографії пресофіцерки Південного регіонального управління Держприкордонслужби Іванни Плантовської, яка під час війни виїхала на відпочинок у Париж. Детальніше про цей інцидент розповідає "Дивогляд".

На своїй сторінці у Facebook жінка виклала фотографії та відео на фоні Ейфелевої вежі. Судячи з допису до публікації, у самому центрі Парижа вона святкувала Новий рік.

"2023, я в тебе вірю", – написала Плантовська.

Користувачі мережі переглянули інші фотографії пресофіцерки і дійшли думки, що розкіш, яку Плантовська демонструє у соцмережах, не відповідає посаді, яку вона обіймає. Зокрема, літає на дорогі курорти і їздить на машині класу люкс. Але не лише це приголомшило користувачів.

Багато хто звернув увагу й на етичний бік і відмітив, що така публічна демонстрація дорогого відпочинку під час війни в Україні є неповагою до українців, які наразі переживають пекло у прифронтових регіонах, та будь-яких інших, що періодично потрапляють під обстріл.

"У Парижі зараз проходить південний держкордон України", – іронічно жартують у коментарях.

У Держприкордонслужбі відмовилися реагувати на запит прокоментувати такий вчинок пресофіцерки, аргументувавши тим, що особисте життя Івани Плантовської лише її справа. Водночас вони запевнили, що вживатимуть "відповідні заходи в межах норм законодавства", а саме рішення що "будуть стосуватися подальшого проходження нею служби та виконання обов’язків за посадою".

Речник ДПСУ Андрій Демченко сказав, що Держприкордонслужбі неприємно, що поки більшість прикордонників стоїть на захисті України, дехто дозволяє собі приділяти увагу лише особистому життю і хизуватися ним.

До речі, після гніву користувачів мережі Плантовська закрила свої акаунти у соцмережах.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що українка переправляла чоловіків за кордон, видаючи їх за опікунів свого сина.

Дивіться також відео 5 каналу: ОСТАННІЙ КОНЦЕРТ "вАГНЕРА" | Марафон "НЕЗЛАМНА КРАЇНА" – 10.01.2023

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ