ведучий 24 каналу

Ведучий "24 каналу" Олексій Печій свідомо не повернувся в Україну після саміту в Брюсселі

Джерела "24 каналу"

"Попри засудження, тиск і переслідування я не припинятиму робити те, що я вмію"

Ведучий "24 каналу" Олексій Печій виїхав за кордон на саміт Європейської Ради і не повернувся до України після завершення заходу, передає "Дивогляд".

У період з 14 по 15 грудня у Брюсселі відбувся саміт Європейської Ради, на який Печій отримав акредитацію. По завершенні заходу ведучий не повернувся назад в Україну. Це підтвердив генеральний директор медіахолдингу "Люкс" Роман Андрейко.

Гендиректор зазначив, що журналіст ухвалив відповідне рішення, "усвідомлюючи усі наслідки своєї втечі".

"Сказати, що я шокований – нічого не сказати!… Кажуть "не суди і не будеш осуджений". Час розсудить. А люди, які так любили дивитися і слухати аналітику Олексія, мають це прийняти і ухвалити для себе рішення чи готові вони і надалі йому вірити", – наголосив Андрейко.

Ведучий Олексій Печій також прокоментував свій вчинок і зазначив, що таке рішення далося йому складно. Свій вибір залишитися в Європі він пояснив тим, що в Україні бракує "горизонтальної комунікації з західним суспільством". За словами журналіста, такий висновок він зробив після закінчення саміту і спілкування з політиками та іноземними колегами.

Печій написав, що у Європі він працюватиме "із західними медіапроєктами для просування українського порядку денного в західному суспільстві"

"Попри засудження, тиск і переслідування я не припинятиму робити те, що я вмію…Я усвідомлюю, що в найближчі дні проти мене розпочнеться кампанія так званого медіакілерства, метою якої буде знищення мене, як журналіста, попри всю мою попередню роботу. Втім, поки це можливо, я продовжуватиму інформаційну боротьбу і ніколи не відмовлюся від пошуків допомоги для українського війська, де б я не був", – заявив у своєму дописі Печій.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що український шоумен Остапчук провів у Греції день народження дружини російського бізнесмена під час війни в Україні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ