Меган Фокс

Як українські зірки відреагували на скандальну заяву Меган Фокс

meganfox / Instagram

Популярну американську акторку назвали "путінською шльондрою"

Українські знаменитості не оминули увагою дивну заяву американської акторки Меган Фокс, у якій вона невдало пожартувала про українців. Про це повідомляє "Дивогляд".

Так, українська модель Аліна Байкова у соцмережі Instagram назвала зірку Голлівуду "путінською шльондрою":

"Подруго, помрій! І продовжуй намагатися! Але наразі ти залишаєшся маленькою путінською шльондрою. Як же задовбали ці безмозкі с*ки, які намагаються мати вигляд української надувні секс-ляльки. Тому що бути схожою на українок – нереально. Для цього треба мати, як мінімум, мізки й серце, щоб функціонувати… Закладаюся, що вона тупа. Побачите, як вона проголосує за Трампа"

У коментарях під публікацією Байкової з'явилися блогерки Таня Парфільєва та Саба Мусіна. Вони теж були обурені словами Фокс.

"Божееее, яке кончене!", – написала Мусіна.

Своєю думкою також поділилася фітнестренерка Аніта Луценко:

"Абсолютно неприємне порівняння. Я українка і я не така"

На захист українок у коментарях під постом зірки Голлівуду також став ноумен Анатолій Анатоліч, який запросив американську акторку відвідати нашу країну та особисто познайомитися з тими, кого вона образила:

"Хочу запросити вас, Меган Фокс, в Україну на зустріч з українськими жінками. Якщо у вас є час між зніманнями у кіно… Ой, вибачте, у вас немає знімань у кіно"

Лаконічний коментар у вигляді смайлу середнього пальця залишив актор Тарас Цимбалюк, а танцівниця Олена Шоптенко сказала, що "розумні висновки" Фокс не варті й нігтя українок:

"WTF?! Жінки в Україні гинуть просто зараз, через війну! І чимало з них – на захисті своєї країни. Сказавши це, ви не варті нігтя наших жінок"

Раніше "Дивогляд" розповідав, що акторка Меган Фокс втрапила у гучний скандал через некоректне висловлювання у сторону українських дівчат і жінок.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ